Web Sitelerimiz
ERPdestek.com ERP/CRM yazılımları kullanan müşteri şirketler ile bu konularda hizmet veren servis sağlayıcı firmaları bir araya getiren bir elektronik pazaryeri platformudur.
TrainingTR.com, eğitim veren kurum ve kişiler ile eğitim almak isteyen kişi veya kurumları buluşturan electronic bir pazaryeridir. Eğitim verenler ile eğitim almak isteyenleri elektronik ortamda buluşturan trainingTR.com da taraflar aşağıdaki

Eğitim veren kurum ve kişiler :
- Verdikleri eğitimleri eğitim kataloğu şeklinde tanımlayıp yönetebilirler.
- Yeni açılacak eğitimleri duyurmak amacıyla eğitim ilanı yayınlayabilirler,
- Yeni açılacak eğitimleri duyumak için yayınlanan eğitim ilanları üzerinden ön kayıt alabilirler, gelen ön kayıtları değerlendirebilir ve kaydolan kişilerle iletişim kurabilirler.
- İlan ettikleri eğitimleri öne çıkan eğitimler şeklinde ana sayfada görünür yapabilirler,
- Eğitim almak isteyen kurum ve kişiler tarafından girilen eğitim taleplerini görebilirler ve eğitim talep eden kurum ve kişilere teklif verebilirler.

Eğitim alan kurum ve kişiler :
- Eğitim ilanları içinde arama yaparak, almak istedikleri eğitimleri bulabilirler.
- Katılmak istedikleri eğitimlere ön kayıt yapabilirler.
- Eğitim ilanları arasında almak istedikleri uygun eğitimi bulamadıkları durumda eğitim talebi girebilirler.
- Eğitim taleplerini, özel eğitim talebi şeklinde belli bir eğitim veren kuruma yönlendirebildikleri gibi aynı zamanda tüm eğitim veren kurumların görebileceği genel eğitim talebi şeklinde de girebilirler.
- Eğitim taleplerine karşılık eğitim veren kurum ve kişilerin verdikleri teklifleri görebilirler.
İnternetgiris.com anasayfanız yapabileceğiniz çoğunlukla girdiğiniz sitelere daha rahat ulaşabileceğiniz pratik bir giriş sayfasıdır. İnternet tarayıcınızı (internet Explorer, Google Chrome, Firefox, Safari, v.b.) açtığınızda hep karşınıza çıkacak sayfa, Türkiye’de en çok kullanılan siteleri kategorik olarak size sunmaktadır. Hergün girdiğiniz siteleri tekrar tekrar aratmaktansa, internetgiris.com sitesini kullanarak tek noktadan hızlıca ulaşabilirsiniz. Kullanıcılar siteye üye oldukları takdirde kendi linklerini de kaydedebilirler ve siteye tekrar geldiklerinde üye girişi yaptıkları takdirde daha önceden kaydettikleri linklere ulaşabilirler.


   Memory CRM

MemoryCRM çalışanların işlerini,yaptığınız işleri takip edebileceğiniz bir CRM sistemidir.
2014 © Aksys Grup İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti